Kilka słów o naszej Firmie

Firma PROKOST specjalizuje się w usługach z zakresu wprowadzania księgowości i rozliczania płac na potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw. Organizujemy również samodzielne zespoły księgowe dla większych firm.

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w pracy z firmami o różnych profilach działalności - wśród naszych klientów znajdą się przedsiębiorstwa produkcyjne, usługowe oraz handlowe. Nasz zespół składa się z młodych profesjonalistów, otwartych na potrzeby klientów i zaangażowanych w budowanie zasad elastycznej, opartej na zaufaniu współpracy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców naszych usług, oferujemy różnorodny zakres i rozmaite formy współpracy. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim satysfakcją naszych klientów. Rozwiązania, które proponujemy bazują na nowoczesnych systemach komputerowych oraz ciągle rozwijanej i aktualizowanej wiedzy naszych pracowników. Poza standardową realizacją usług księgowych, klienci mogą zawsze liczyć na doradztwo w kwestiach finansowych i ogólno-biznesowych.

Najlepszą rekomendacją i powodem do dumy może być dla nas to, że relacje, które tworzymy z naszymi klientami są trwałe i oparte na pełnym zaufaniu. Zdajemy sobie sprawę z branej na siebie odpowiedzialności i zawsze staramy się działać w jak najlepszym interesie klienta. Świat biznesu obraca się w ogromnym tempie, a sukces coraz częściej zależy od szybkiej reakcji na zachodzące przemiany. Dzięki naszej zasadzie "proaktywności" i solidności świadczonych usług, jesteśmy w stanie przygotować naszych klientów na przyjęcie tych zmian jako okazji do dalszego rozwoju, a nie jako zagrożenia pozycji na rynku. Wyzwania z tym związane są dla nas inspiracją do ciągłego doskonalenia się w naszej pracy.

 

Certyfikaty