Kilka słów o naszej Firmie

Firma PROKOST specjalizuje się w usługach z zakresu wprowadzania księgowości i rozliczania płac na potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw. Organizujemy również samodzielne zespoły księgowe dla większych firm.

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w pracy z firmami o różnych profilach działalności - wśród naszych klientów znajdą się przedsiębiorstwa produkcyjne, usługowe oraz handlowe. Nasz zespół składa się z młodych profesjonalistów, otwartych na potrzeby klientów i zaangażowanych w budowanie zasad elastycznej, opartej na zaufaniu współpracy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców naszych usług, oferujemy różnorodny zakres i rozmaite formy współpracy. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim satysfakcją naszych klientów. Rozwiązania, które proponujemy bazują na nowoczesnych systemach komputerowych oraz ciągle rozwijanej i aktualizowanej wiedzy naszych pracowników. Poza standardową realizacją usług księgowych, klienci mogą zawsze liczyć na doradztwo w kwestiach finansowych i ogólno-biznesowych.

Najlepszą rekomendacją i powodem do dumy może być dla nas to, że relacje, które tworzymy z naszymi klientami są trwałe i oparte na pełnym zaufaniu. Zdajemy sobie sprawę z branej na siebie odpowiedzialności i zawsze staramy się działać w jak najlepszym interesie klienta. Świat biznesu obraca się w ogromnym tempie, a sukces coraz częściej zależy od szybkiej reakcji na zachodzące przemiany. Dzięki naszej zasadzie "proaktywności" i solidności świadczonych usług, jesteśmy w stanie przygotować naszych klientów na przyjęcie tych zmian jako okazji do dalszego rozwoju, a nie jako zagrożenia pozycji na rynku. Wyzwania z tym związane są dla nas inspiracją do ciągłego doskonalenia się w naszej pracy.

Nasz Zespół

Anna Włodarczak

PREZES ZARZĄDU
 

Dorota Pyra

KSIĘGOWA
 

Natalia Młynarczyk

MŁODSZA KSIĘGOWA
 

Klaudia Kurowska

MŁODSZA KSIĘGOWA
 

Marta Sochocka

MŁODSZA KSIĘGOWA
 

Paula Przybyłowicz

MŁODSZA KSIĘGOWA
 

Anna Żebrowska

MŁODSZA KSIĘGOWA
 
 

Certyfikaty